Kancelaria czynna w tym tygodniu w czwartek o godz. 15:30-16:30.
W niedzielę przeżywamy XIII niedzielę zwykłą w ciągu roku. W naszej parafii gości diakon Jakub Żyłka, pochodzący z parafii św. Mikołaja w Krapkowicach, alumn naszego Seminarium. Ksiądz diakon w maju przyjął świecenia pierwszego stopnia i w przyszłym roku zostanie wyświęcony na prezbitera. Dziękujemy za głoszone Słowo Boże i życzymy wytrwałości na obranej drodze życia. O godz. 16:00 powitanie mężczyzn i młodzieńców wracających z rowerowej pielgrzymski na Górę św. Anny oraz krótkie nabożeństwo. Kolekta na cele parafialne. „Bóg zapłać” za składane ofiary.