W poniedziałek gościmy wspólnotę Domu Nadziei z Opola i Dylak.
O 9:00 Msza św. spływ kajakowy i poczęstunek w Kręgielni.
O 18:00 Msza św. za zmarłych parafian, dobrodziejów i ofiarodawców. Po Mszy św. Procesja na cmentarz.

W środę o 17:00 Msza św. szkolna.

W czwartek po Mszy św. wieczornej czuwania Fatimskie. Można przynosić swoje Intencje modlitewne.

W sobotę o 17:30 Nabożeństwo.

W niedzielę Zapraszamy do salki - godz. 15:00 „Przedstawienie o Rodzinie”, przygotowane przez s. Sawianę, Marianki i Ministrantów. Po przedstawieniu mały Spotkanie i mały poczęstunek. Kolekta na cele parafii. Nie będzie Nabożeństwa.

Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w mijającym tygodniu. Bóg zapłać. W nadchodzącym tygodniu do sprzątanie kościoła prosimy panie z ul. Haraszowskie: Grażyna Czok, Gabriela Machnik, Katrin Nocoń, Anna Miemiec.

Diecezjalna Pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców na Górę Świętej Anny, która odbędzie się 30 czerwca. Wyjazd rowerzystów o 6:30.

Do nabycia: Gość Niedzielny i inne

Archiwum Gazetek Parafialnych