Dziś Rocznica poświęcenia naszego kościoła - Kiermasz. Kolekta na cele parafii. Po Mszy św. o 10:00 nauka przed chrzcielna dla rodziców i chrzestnych.

W środę Msza św. o 17:00. Różaniec o 20:00

Przyszła niedziela to Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. będą o 7:30; 10:00 i dodatkowa o 11:30. Nabożeństwo za zmarłych będzie o 14:00. Rozpocznie się na cmentarzu przy krzyżu (proszę pozostać przy grobach bliskich). W Procesji wokół cmentarza pójdzie tylko krzyż, kadzidło i kapłan. O godz. 20:00 w świątyni i w transmisji internetowej Spotkanie - będzie ono w luźniejszej formie. Temat: wesołe fakty z życia świętych i Kościoła, oraz piosenki i modlitwa. Zakończenie Apelem Jasnogórskim. Kolekta na cele utrzymania parafialnego cmentarza.

Przyszły poniedziałek to Dzień Zmarłych. Msze św. będą  o 8:00; 10:00 i 18:00. Różaniec za zmarłych polecanych w wypominkach o 17:30. O godz. 20:00 w świątyni i w transmisji internetowej Spotkanie - Refleksje, pieśni, modlitwa za zmarłych. Zakończenie Apelem Jasnogórskim.

W planie była obecność drugiego kapłana w naszej parafii. Jest to jednak na ten czas nie możliwe. Zostały już przyjęte Intencje do Mszy św. koncelebrowanej. Dlatego na 4 stronie gazetki, gdy obok Intencji w nawiasie jest uwaga (w Opolu) to znaczy, że Msza św. w tym czasie będzie sprawowana przez ks. Piotra Kondzielę w Opolu.

Sakrament pokuty: wtorek 16:30-17:00; środa 16:00-17:00; czwartek 16:30-17:00; piątek 8:00-9:00 i 16:30-17:00; sobota 7:30-8:00 i 17:00-18:00.

Do nabycia Gość Niedzielny

Dziękujemy za gotowość sprzątania naszej świątyni w tym trudnym czasie. Wprowadzamy od nadchodzącego tygodnia następującą zmianę. Będą wyznaczane trzy panie do sprzątania, jednak prośba o sprzątanie nie dwa razy, a jeden raz w tygodniu (salek nie trzeba, sprzątać jedynie ubikacje na dworze). W nadchodzącym tygodniu prosimy panie z ul. 1 Maja: Katarzyna Sołtysik, Magdalena Macioł, Teresa Macioł.

Bóg zapłać za wszelkie dobro, składane ofiary, wykonane prace: porządkowe wokół świątyni, naprawianie drzwi wejściowych do kościoła, wykonanie włazów do studzienki, trudną prace przy ścince drzew przy kościele i na cmentarzu, prace przy ogrodzeniu i obróbce okien na plebanii. Za modlitewna nocną Drogę (szło Nas ponad 30 osób).

Sprawy kancelaryjne można załatwiać oraz zapisywać Intencje Mszalne na bieżący i 2021 rok w środę 17:30 - 18:00 oraz w sobotę 8:30 - 9:30. Można zamawiać też drogą elektroniczną. Można załatwiać sprawy kancelaryjne telefonicznie. Bóg zapłać za zamawiane Intencje.

W naszej świątyni w Nabożeństwach może uczestniczyć 110 osób.