Dziś kolekta na cele parafii. Po Mszy św. i Procesji o 10:00, nauka przed chrzcielna. Odpust w parafii NSPJ w Zawadzkiem. Nie będzie Nabożeństwa po południu, Msza wieczorna o 17:00.

Od poniedziałku do czwartku po Mszy św. o 18:00 Procesja Oktawy Bożego Ciała. W czwartek poświęcenie kwiatów i ziół.

W czwartek o 19:00 spotkanie grupy wyjeżdżającej z ks. Piotrem w lipcu w Tatry.

W piątek uroczystość NSPJ. Msze św. o 7:00 i 18:00. Po Mszy rano wystawienie Najśw. Sakramentu. Od 17:00 okazja do Spowiedzi św. O 21:00 Msza św. i kolejna „Droga 3+3=14km”. Idziemy od kościoła lasem na Kolejkę do stadniny koni i powrót.

W sobotę uroczystość Apostołów św. Piotra i Pawła. Msza św. o 8:00, kolekta na cele Stolicy Apostolskiej. Przed Odpustem, odwiedziny chorych w domach od godziny 8:30. O 17:30 Nabożeństwo Maryjne, o 18:00 Msza św. niedzielna. O 19:00  zapraszam młodych do przygotowania stoiska na Odpust.

W przyszłą niedzielę Odpust ku czci Niepokalanego Serce Maryi. Wszystkich zapraszam do udziału w Sumie i Procesji o 11:00. Sumistą będzie ks. prałat Andrzej Ziółkowski. Zapraszamy dzieci z rocznicy I Komunii św. do przyjścia w strojach komunijnych, niech obecność i udział każdego parafianina będzie świadectwem naszej wiary i życia w Kościele. Nieszpory Odpustowe o 16:00. Kolekta na cele wymiany ogrzewania. W tym dniu grupa młodych organizuje stoisko odpustowe, gdzie można nabywać rzeczy różne „Wszystko za 5+”. Ofiarując 5+ wspieramy działania grupy młodych. Pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców na Górze św. Anny. Wyjazd rowerzystów o 6:30, powitanie o 16:00.

Do sprzątania kościoła i salek prosimy panie z ul. ks. Czerwionki: Gabriela Przybył, Monika Walosek, Aneta Jasińska, Bożena Kaleta. Bóg zapłać!

Do nabycia: Gość Niedzielny

Bóg zapłać: za każdą złożoną ofiarę, modlitwy, wykonane prace. Za przygotowanie trasy i ołtarzy na Boże Ciało. Za udział w Procesji.

Wszystkim Jubilatom oraz Solenizantom bieżącego tygodnia składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i zdrowia. Szczęść Boże!