Dziś kolekta na cele parafii. Nieszpory o 16:30.

We wtorek w parafii NSPJ w Zawadzkiem o 18:00 spotkanie Bractwa św. Józefa.

W środę o 17:00 Msza św. szkolna. O 16:00 w salce spotkanie dzieci kandydatów do I Komunii św.

W czwartek o 18:45 wyjazd na Apel Jasnogórski (jest komplet). O 17:00 w salce spotkanie kandydatów do bierzmowanie (klasa VIII)

W piątek o 18:45 na plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas (zapraszam dotychczasowych członków, ale też gorąco nowe osoby, które pragną włączyć się

w dzieło charytatywne Kościoła).

I sobota miesiąca. O 8:00 Msza św. w intencji wynagradzającej. O 15:00 Msza chrzcielna i roczków. O 17:00 pierwszy Różaniec (jak w każdą I sobotę wynagradzający) i Nabożeństwo.

W przyszłą niedzielę kolekta na cele seminarium i diecezji. O 16:30 Nabożeństwo Różańcowe, o 16:15 poświęcenie Różańców dla dzieci I komunijnych oraz  wszystkich innych.

Do nabycia Gość Niedzielny.

Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w mijającym tygodniu. Bóg zapłać.

W nadchodzącym tygodniu o sprzątanie kościoła i salek, prosimy panie z ulicy Kościuszki: Kornelia Brandt, Katarzyna Richter, Katarzyna Muc, Patrycja Bednorz.

Bóg zapłać za ofiary, modlitwy, wykonane prace.

Dziękuję za obecność na Spotkaniach naszych Grup parafialnych. Dziękuję rodziców kandydatów do I Komunii św. i Bierzmowania za obecność na spotkaniach

i życzliwą odpowiedź na moje zaproszenie.

14 Marianek uczestniczy od piątku do dziś w Spotkaniu na Górze św. Anny.

Odbyły się pogrzeby: śp. Joachim Gomoluch l. 83; śp. Elżbieta Mateja l. 84. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….++

W październiku prosimy następujące Róże Różańcowe o prowadzenie modlitwy:

02.10. Róża   9 p. Maria Kruk

09.10. Róża 10 p. Brygida Lepka

16.10. Róża 11 p. Krystyna Swoboda

23.10. Róża 12 p. Manfred Ullmann

30.10. Róża   1 p. Teresa Obst

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodych:

- Ławka ŚDM 19.11

- Spotkanie młodych w duchu Taize Rostock 28.12 -1.01.2023

- Ekumeniczna Modlitwa Młodych 22.01

- Ładowarka 31.03 - 2.04

- Wielkanocne Spotkanie Młodych 29.04

Parafialne Duszpasterstwo Młodych:

Zachęcam młody człowieku do powstania z kanapy, zrób dla siebie dobrze, ubierz buty, weź różaniec i przyjdź w październiku do kościoła na Nabożeństwo Różańcowe. Wspólnota jest ważna. Będę się cieszył i inni też jeśli z Tobą będę mógł odmówić Różaniec.

Piątek 14.10. o godzinie 18:45 Różaniec, po Spotkanie na plebanii