W niedzielę (01.08) kolekta na pomoc ofiarom powodzi w Europie.

I czwartek miesiąca: o 17:00 Godzina św. i Koronka

I piątek miesiąca: Msze św. o 7:00, po wystawienie Najśw. Sakramentu, o 18:00.

I sobota miesiąca: Nabożeństwo Maryjne o 17:00.

Niedziela (08.08.) kolekta na cele diecezji i seminarium.

Do sprzątania kościoła w nadchodzącym tygodniu prośba do pań z ul. Różanej: Kornela Klisz oraz z ul. Bzów: Karina Mrozek, Katarzyna Bednorz

Camino – w 5 osobowej grupie ruszamy na Camino Polaco, szlakiem kujawsko–pomorskim (ok. 280 km). Zabieramy Intencje: świata, Kościoła, parafii, Nasze i Wasze. Można przynosić lub przesyłać Intencje, które każdego dnia, w modlitwie, stawianych krokach. Można Intencje do 31 lipca przynosić na kartce do ks. Piotra, zakrystii lub do skrzynki pocztowej na plebanię. Można do 14 sierpnia, każdego dnia, przesłać Intencje sms-em lub mailem. Każdego dnia będzie na Camino odprawiana Msza św. Jeśli ktoś chce, aby była w Jego Intencjach Msza św.  Na Camino to można przynieść na kartce napisaną treść Intencji do 31 lipca.