Miesiąc październik - Miesiąc Maryi - Miesiąc Różańca: w sobotę, poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek o 17:15; w niedzielę o 16:15; w środę jedną dziesiątkę odmówimy po Mszy św. szkolnej, natomiast cały Różaniec, zakończony Apelem Jasnogórskim o 20:00.

Dzisiaj Nabożeństwo Fatimskie i Różaniec o 18:00. Jest to ostatnie czuwanie fatimskie w tym roku. Kolekta na cele parafii. XIX Dzień Papieski „Wstańcie Chodźmy”. Przed kościołem młodzi będą kwestować na rzecz Fundacji Dzieła Nowego Tysiąclecia. Obecnie stypendiami, pomocą, wyjazdami wakacyjnymi objętych jest prawie 2000 uczniów i studentów. Odpust w parafii Łagiewniki Małe.

W poniedziałek kolejny dzień zapisywania intencji mszalnych na 2020 rok. W kancelarii w godzinach: 7:30 - 8:30; 16:30 - 17:15; 18:30 - 19:00.

W środę o 16:15 spotkanie kandydatów do I komunii św. Msza szkolna o 17:00,  po odmówimy jedną 10 Różańca. Po Mszy św. spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas I średniej, VII i VIII. O 20:00 Różaniec zakończony Apelem Jasnogórskim. Bardzo gorąco zapraszam w imieniu swoim i Caritas parafii wszystkich a szczególnie chorych, seniorów na Mszę św. o godzinie 9:00 z  ucałowaniem Relikwii Jana Pawła II, po Mszy św. wszystkich zapraszamy na Spotkanie i poczęstunek do salki.

W piątek o 19:00 zapraszam na spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

W sobotę o 17:15 Różaniec. O 15:00 w salce spotkanie ministrantów i marianek. Wyjazd o godz. 7:45 z parkingu, członków Róż Różańcowych na Górę św. Anny. Zapisy w zakrystii lub u p. Marii Kruk.

Przyszła niedziela to niedziela Misyjna. Na Mszę św. o 10:00 zapraszamy dzieci w strojach misyjnych. Kolekta na misje. O 14:30 w salce spotkanie Róż Różańcowych.

Okazja do spowiedzi św. przed Mszą lub Różańcem. W piątek od 17:00 do 18:00 (będzie dwóch kapłanów).

Do sprzątania kościoła i salek prosimy panie z ul. Opolskiej Maria Drzyzga, Anna Drzyzga, Gabriela Zientek, Jolanta Buczek. Bóg zapłać!

Do nabycia: Gość Niedzielny

Bóg zapłać: za każdą złożoną ofiarę, modlitwy, wykonane prace.

Wszystkim Jubilatom oraz Solenizantom bieżącego tygodnia składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i zdrowia. Szczęść Boże.

*   Piątek - Niedziela 25 - 27.10 spotkanie na Górze św. Anny dla studentów i uczniów szkoły średniej Ławka Go! Zapisy i szczegóły na stronie botafe.pl, u ks. Piotra lub Marceliny Czupała.

*   Do wtorku, 15.10. przez wpłatę 300 zł. u ks. Piotra lub na konto parafii (z dopiskiem Bałtyk) potwierdzamy wyjazd w czerwcu 2020 roku, do krajów bałtyckich.

*   W poniedziałek Dzień Edukacji Narodowej, w środę rocznica wyboru św. Jana Pawła II na papieża, w piątek Dzień Służby Zdrowia.